Domy pomocy społecznej, a prywatne domy opieki

Odpowiednia opieka nad osobami starszymi, to przede wszystkim zapewnienie im miejsca gwarantującego komfort życia codziennego i poczucie bezpieczeństwa.

Prywatny dom opieki to miejsce, które dysponuje doskonałym zapleczem medycznym, kadrowym oraz technicznym. Z każdym rokiem wzrastają standardy życia, do których domy opieki powinny się dostosować. Zmiana potrzeb i rosnące oczekiwania dotyczą w równym stopniu młodych, jak i starszych ludzi. Dbałość o szczegóły i pragnienie świadczenia usług na najwyższym poziomie, sprawiają, że prywatne domy opieki w znacznym stopniu przewyższają swoją ofertą domy pomocy społecznej. To miejsca tworzone przez ludzi świadomych zmieniającej się rzeczywistości, którzy dopasowują ofertę do obecnego stylu życia. Chcąc zadbać o potrzeby bliskich z pewnością warto wybrać dla nich prywatny dom spokojnej starości.

Prywatne domy opieki to przede wszystkim wysoka jakość warunków zamieszkania oraz indywidualne podejście do osoby starszej. Proponowane zakwaterowanie gwarantuje, że osoba starsza będzie czuła się w pełni komfortowo. Seniorzy mogą doświadczyć warunków jak najbardziej zbliżonych do domowych, a dodatkowym atutem jest całodobowa opieka i wsparcie opiekunów medycznych. Wykwalifikowany personel, to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy wiedzą, w jaki sposób budować harmonijną relację z seniorem. Personel pracujący w domu spokojnej starości cechuje elastyczność i empatia potrzebna w opiece nad osobami w podeszłym wieku. Pracownicy, to doświadczone osoby pełne pasji, które stale poszerzają swoją wiedzę, aby opieka sprawowana nad mieszkańcami była na najwyższym poziomie.

Przewaga prywatnych domów zawiera się także w indywidualnym podejściu do każdego mieszkańca. Każdy człowiek jest inny, ma odmienne potrzeby i oczekiwania. Dlatego odpowiadając na rosnące standardy, dom seniora tworzy indywidualny program zajęć terapeutycznych oraz plany dnia, by każdy otrzymał to, czego potrzebuje. Budując przestrzeń życiową dla osób starszych stawiamy także na wysoką jakość wykończenia oraz udogodnień, które zachęcają do samodzielności.

Radony Dom Seniora gwarantuje spokój i bezpieczeństwo przebywającym w naszym ośrodku seniorom. Codziennie słuchamy naszych mieszkańców i wiemy, jak zapewnić im najlepsze warunki bytowe, pełne troski i zrozumienia.

2018-06-21T11:41:48+00:00