Radosny Dom Seniora
opieka nad osobami starszymi łódź, dom opieki łódź

Misja

Człowiek jest zdolny zrobić wszystko, jeżeli chce może pokonać wiele przeszkód, a starość nie jest kresem przeżywania radosnych momentów.
Nawiązując do opowiadania Ernesta Hemingwaya „Stary człowiek i morze”, chcemy aktywnie uczestniczyć i wspierać naszych Mieszkańców w przeżywaniu radosnych chwil.

Misją jaką niesie Radosny Dom Seniora jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, empatia, wyrozumiałość, wsłuchanie się i zrozumienie indywidualnych potrzeb, poświęcenie czasu i uwagi tak, aby każdy kolejny dzień zaczynał się i kończył radosnymi momentami.

 

Zamieszkaj i zacznij żyć!

Przyjazny dom opieki łódź

Od początku istnienia prywatny dom seniora łódź ma jeden cel. Chcemy by każda osoba w podeszłym wieku poczuła się u nas jak w domu. Dlatego tak ważna jest rodzinna, przyjazna i serdeczna atmosfera, na co dzień. Domy spokojnej starości Łódź zapominają niekiedy o indywidualnym podejściu do kuracjusza. My z kolei gwarantujemy każdemu mieszkańcowi niezbędną uwagę, wyrozumiałość i empatię. Poświęcamy należytą ilość czasu każdej osobie, rozumiejąc potrzeby i uczucia osób starszych. Dom spokojnej starości łódź to miejsce, w którym istotne jest bezpieczeństwo, wygoda oraz na ile to możliwe aktywność pensjonariuszy. Starość nie musi być i nie jest smutna. Radość z niewielkich rzeczy, optymizm, uśmiech to również domena osób starszych.