O Nas 2018-07-13T14:47:11+00:00

Poznaj nas oraz nasz dom

Pracownicy

„Osoby z… sercem”, to najkrótszy opis pracowników Radosnego Domu Seniora. Oprócz merytorycznego przygotowania, pracownicy przejawiają ponadprzeciętną empatię, chęć pomocy i swoją otwartość do Seniorów. Każdego dnia życie stawia przed naszymi opiekunami szereg niestandardowych wyzwań. Tylko nieszablonowe podejście i wyjątkowa chęć działania, powoduje, że opiekunowie spełniają swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem naszych pracowników jest przygotowanie praktyczne, wynikające z wieloletniego doświadczenia w usługach opiekuńczych. Ponad to, zatrudniamy osoby z udokumentowanymi umiejętnościami w zawodzie opiekuna osób starszych i opiekuna medycznego.

Wykształcenie jest ważne. Doświadczenie jest jeszcze ważniejsze. Nic jednak nie zastąpi empatii, czułości i zaangażowania naszych pracowników.

Zobacz ofertę

Nasz Dom

Budynek został specjalnie zaadoptowany, przekształconym i przygotowanym dla osób w podeszłym wieku oraz osób niepełnosprawnych. Obiekt wraz z terenem wokół, wolny jest od barier architektonicznych. Wspólna przestrzeń do dyspozycji mieszkańców to: salon dziennego pobytu z dostępem do telewizji i kominkiem, ogród zimowy, jadalnia. Ogród o powierzchni 3.300 m², z utwardzonymi alejkami, umożliwia codzienne spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Idealne warunki

Pokoje mieszkalne specjalnie wyposażone i przystosowane dla osób w podeszłym wiek, zapewniają mieszkańcom pełen komfort funkcjonowania w ich przestrzeni.

Udogodnienia dla naszych domowników

Wszystkie sanitariaty zaopatrzone są w specjalne uchwyty ułatwiające osobom starszym i mniej sprawnym, bezpieczne korzystanie z tych pomieszczeń. Dodatkowo dwie łazienki i toalety przystosowane są według ścisłych wytycznych, dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Piękny ogród

Ogród zimowy z oszkloną przestrzenią, pozwala osobom starszym na relaks i obcowanie w otoczeniu zieleni, nawet w bardzo chłodne dni.

Radosny Dom Seniora

 Zapewniamy atmosferę prawdziwego domu sprzed lat. Dbamy o szczegóły, dając nadzieję, wiarę, miłość, radość i sens życia osobom w podeszłym wieku.

Wszystko, co dzieje się w naszym domu, jest wynikiem wiedzy i doświadczeń, ale również wyjątkowej intuicji. Radosny Dom Seniora, to coś więcej niż dom opieki.

Zobacz ofertę

Skontaktuj się

Poznaj Nasz dom i naszych opiekunów bliżej i przekonaj się sam, że to idealne miejsce dla Twoich bliskich.

Umów spotkanie