Radosny Dom Seniora w Łodzi

Opiekunowie

„Osoby z… sercem”, to najkrótszy opis pracowników Radosnego Domu Seniora. Oprócz merytorycznego przygotowania, opiekunowie przejawiają ponadprzeciętną empatię, chęć pomocy i swoją otwartość do Mieszkańców. Każdego dnia życie stawia szereg niestandardowych wyzwań. Tylko nieszablonowe podejście opiekunów oraz ich wyjątkowa chęć działania, powoduje, że standardy opieki są na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem naszych pracowników jest przygotowanie praktyczne, wynikające z wieloletniego doświadczenia w usługach opiekuńczych. Ponad to, zatrudniamy osoby z udokumentowanymi umiejętnościami w zawodzie opiekuna osób starszych i opiekuna medycznego.

Wykształcenie jest ważne. Doświadczenie jest jeszcze ważniejsze. Nic jednak nie zastąpi empatii, czułości i zaangażowania opiekunów Radosnego Domu Seniora.

Zobacz ofertę

Radosny Dom Seniora

Dom został zaadoptowany, specjalnie przekształcony i przygotowany dla osób w podeszłym wieku oraz osób niepełnosprawnych. Obiekt wraz z terenem wokół, wolny jest od wszelkich barier architektonicznych. Mieszkańcy mają do dyspozycji wspólną przestrzeń; salon dziennego pobytu z kominkiem, ogród zimowy oraz jadalnię. Ogród o powierzchni 3.300 m², z utwardzonymi alejkami, umożliwia codzienne spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Idealne warunki

Pokoje mieszkalne są specjalnie wyposażone i przystosowane dla osób w podeszłym wieku. Zapewniają Mieszkańcom pełen komfort funkcjonowania w ich przestrzeni.

Udogodnienia

Wszystkie sanitariaty zaopatrzone są w specjalne uchwyty ułatwiające osobom starszym i mniej sprawnym, bezpieczne korzystanie z tych pomieszczeń. Dodatkowo dwie łazienki i toalety przystosowane są według ścisłych wytycznych, dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Piękny ogród

Ogród zimowy z oszkloną przestrzenią, pozwala osobom starszym na relaks i obcowanie w otoczeniu zieleni, nawet w bardzo chłodne dni.

Radosny Dom Seniora

 Zapewniamy atmosferę prawdziwego domu sprzed lat. Dbamy o szczegóły, dając nadzieję, wiarę, miłość, radość i sens życia osobom w podeszłym wieku.

Wszystko, co dzieje się w Radosnym Domu Seniora, jest wynikiem wiedzy i doświadczeń, ale również wyjątkowej intuicji. Nasz Dom, to coś więcej niż dom opieki.

Zobacz ofertę

Skontaktuj się

Poznaj Radosny Dom Seniora i nabierz pewności, że to idealne miejsce dla Twoich bliskich.

Umów spotkanie